LEGENDY 2016 11.6.-12.6.

Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat na již třetí ročník největší motoristické výstavy v ČR na Legendy 2016. Tato akce se koná 11. -12.června v areálu 64Ha parku PN Bohnice ( blázinec v Praze :-) ). Na 1.000 exponátů od mnoha soukromých vystavovatelů, automobilek s novými vozy, sběratelů veteránů a youngtimerů, po aktuální motorsport automobily. Například budete moci spatřit  Formuli 1 MB, DTM MB či Pragu R1. Nebudou chybět ani hypersporty. Mnohé z exponátů pojedou exhibiční jízdu na naší trati ve stylu rychlostní zkoušky.

 

V případě zájmu o účast na akci se svým zajímavým vozem, nejen Sevenem, prosím vyplňte na http://www.legendy.cz/new-showpiece/ registrační formulář a po odsouhlasení naší exponátové komise zdarma obdržíte 2x vstupenku na oba dny Legend a místo pro svůj zajímavý vůz. Prosím o realizaci této registrace do konce května. Případně se obraťte na můj mail ivan♠legendy.cz.

 

Veškeré exponáty jsou pojištěny proti vandalismu a přírodním vlivům, lze je i na místě připojistit, pokud si budete přát. Těšíme se na vaši účast!

 

 

 

                                                                                                                       Za team Legendy, Ivan Pernecký

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now